Ocena użytkowników: 4 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka nieaktywna

Miejska Biblioteka Publiczna w Żarach organizuje turniej FIFA 2019!

Regulamin Otwartego Turnieju FIFA 19

• 1.

Postanowienia ogólne

1. Poniższy Regulamin Turnieju (w skrócie „Regulamin”) dotyczy rozgrywek Otwartego Turnieju FIFA 19, który odbędzie się 13 kwiecień 2019 roku w Miejskiej Bibliotece Publicznej ul. Wrocławska 11 Żary.
  2. Organizatorem Turnieju jest Miejska Biblioteka Publiczna.
  3. Każdy z uczestników Turnieju zobowiązany jest do zapoznania się z Regulaminem oraz do jego przestrzegania. Przystąpienie do rozgrywek równoważne jest akceptacji postanowień Regulaminu.
  4. W turnieju mogą wziąć udział tylko osoby, które ukończyły 15 lat.
  5. Udział w Turnieju jest otwarty i bezpłatny.
  6. Warunkiem uczestnictwa jest zgłoszenie pod nr tel. 68 374 37 36 wew. 44.
  7. Osoby niepełnoletnie zobowiązane są także do przesłania zgody rodzica/opiekuna – wypełnienie wzoru dostępnego w MBP Żary lub na naszym Facebooku (załącznik do regulaminu) i przesłanie na adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub przyniesienie osobiście do siedziby organizatora do dnia 8. 04.2019.
  8. Maksymalna ilość uczestników to 52 osób, decyduje kolejność zgłoszeń.
  9. Turniej odbędzie się w godzinach 10:00 –18:00. Godziny mogą ulec zmianie.
  10. Za złamanie Regulaminu grożą kary, które szczegółowo opisuje sekcja Regulaminu pt. „Działania zabronione i kary”.

• 2.

System rozgrywek

1. W Turnieju udział biorą samodzielni gracze.
  2. Mecze rozgrywane są przy pomocy gry FIFA 19 na konsoli PS4 .
  3. Turniej rozgrywany jest systemem pucharowym.
  4. W systemie pucharowym obowiązuje zasada single ellimination – przegrywający odpada. W przypadku remisu obowiązuje klasyczna dogrywka, a jeśli ta nie przyniesie rozstrzygnięcia, to o awansie decydują rzuty karne.
  5. Mecz przerwany z przyczyn leżących po stronie Organizatora będzie bezzwłocznie powtórzony od stanu 0:0 z pełnym limitem czasu.

• 3.

Rozgrywka meczowa

1. Mecze rozgrywamy poprzez mecz towarzyski, drużynami klubowymi i narodowymi.
  2. Zabronione jest używanie Drużyn Światowej XI, Klasycznej XI, Adidas All Stars.
  3. Każdy uczestnik ma 60 sekund na dokonanie zmian w składach swoich zespołów.
  4. Jakiekolwiek przerwy w meczu są dozwolone wówczas, gdy gracz znajduje się przy piłce i jest na WŁASNEJ połowie.

• 4.

Ustawienia gry

1. Ustawienia gry będą takie same na każdym stanowisku.
  2. Długość połowy: 4 minuty.
  3. Poziom trudności: Klasa Światowa.
  4. Szybkość gry: Normalna.
  5. Kontuzje: Wył.
  6. Spalone: Wł.
  7. Kartki: Wł.
  8. Zagrania ręką: wył
  9. Stadion: dowolny
  10. Pogoda: dobra
  11. Pora dnia: dzień/noc
  12. Liczba zmian: 3
  13. Sterowanie: Dowolne
  14. Kamera: Domyślna
  15. Zmiana ustawień gry przez graczy jest zabroniona
  16. Tryb OFFLINE

• 5.

Działania zabronione i kary

Następujące działania będą uznawane za niesportową grę:

1. Celowe wyłączenie konsoli lub telewizora/projektora.
  2. Niesportowe zachowanie, niewłaściwe, nieprofesjonalne działania skierowane przeciwko innemu graczowi.
  3. Włączanie pauzy w grze w trakcie posiadania piłki przez rywala.
  4. Gra na czas poprzez zbyt długie podawanie w obronie na własnej połowie w celu utrzymania korzystnego wyniku.
  5. Oczywiste pozwolenie przeciwnikowi wygrania meczu.

W przypadku wykrycia naruszenia jednego z punktów uznawanego za niesportową grę przez jakiegokolwiek gracza, oskarżony gracz według uznania Organizatorów może otrzymać ostrzeżenie, przegrać przez walkower lub zostać zdyskwalifikowany z turnieju. Podczas rozgrywek Turnieju Organizator może określić inne działania określające niesportową grę.

Celem Organizatorów jest zorganizowanie turnieju na sprawiedliwych i równych dla wszystkich zasadach. Ostateczną decyzję w każdej sprawie podejmuje Organizator. Działa on na zasadzie poczucia słuszności i sprawiedliwości.

Odpowiedzialność za rzeczy zniszczone lub uszkodzone przez uczestnika turnieju ponosi uczestnik, który zawinił.

• 6.

Za zajęcie trzech pierwszych miejsc Organizator przewidział nagrody.

• 7.

Organizator rozgrywek rezerwuje sobie prawo do dokonywania zmian w regulaminie.

W takim przypadku odpowiednia informacja zostanie ogłoszona przed  turniejem.

Turniej FIFA 19 nie jest powiązany ani sponsorowany przez Electronic Arts Inc. ani jej licencjodawców.

• 8

Klauzula informacyjna RODO dotycząca ochrony danych osobowych uczestników konkursu

1) administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Miejska Biblioteka Publiczna  z siedzibą w Żarach, ul. Wrocławska 11.

2) kontakt z Inspektorem Ochrony Danych – Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

3) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu udziału w konkursie FIFA19.  Podstawą do przetwarzania tych danych jest ustawa o ochronie danych osobowych.

4) Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą przez czas trwania konkursu.

5) posiada Pani/Pan prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, przenoszenia danych oraz prawo do cofnięcia zgody.

6) ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

7) podanie danych osobowych jest  dobrowolne.