Zapraszamy na koncert w wykonaniu pianisty o wyjątkowym doświadczeniu scenicznym - pana Grzegorza Niemczuka. Podczas jego występu usłyszymy muzykę romantyczną, m.in. zainspirowane narracyjnymi formami literackimi utwory Fryderyka Chopina i Franciszka Liszta.

Recital odbędzie się w sali koncertowej Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia im. G. Ph. Telemanna w Żarach przy al. Wojska Polskiego 2a.
WSTĘP WOLNY.
Wejściówki można odebrać w sekretariacie Miejskiej Biblioteki Publicznej w Żarach ul. Wrocławska 11 i sekretariacie Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia w Żarach al. Wojska Polskiego 2a.
Wydarzenie jest realizowane w ramach zadania publicznego finansowanego przez Gminę Żary o statusie miejskim.

Miejska Biblioteka Publiczna w Żarach
Państwowa Szkoła Muzyczna I stopnia im. G. Ph. Telemanna w Żarach