Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna

Tytuł plakatu - W krainie bajki. Projekt adresowany do dzieci w wieku 5 - 7 lat, realizowany przez Oddział dla Dzieci Miejskiej Biblioteki Publicznej w Żarach. W ramach projektu 7 czerwca 2022 r. odbędą się magnesowe warsztaty (tylko zgłoszeni uczestnicy). 14 czerwca 2022 r. spotkania autorskie z Edytą Zarębską (tylko zgłoszeni uczestnicy). Ponadto: palczatkowe spotkania dla najmłodszych, pacynkowe spotkania z bajką, spotkanie z Teatrzykiem Kamishibai "Kotka Milusia", konkurs online "Czytamy razem" Projekt został dofinansowany ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury. Organizator: Miejska Biblioteka Publiczna w Żarach, ul. Wrocławska 11, Żary. Na plakacie znajdują się elementy graficzne, takie jak: grzybki, światełka, elfik, trawa.