O finansach… w bibliotece

Miejska Biblioteka Publiczna w Żarach realizuje projekt zwiększający świadomość osób powyżej 50 roku życia na temat zarządzania finansami, bankowości internetowej, ubezpieczeń, czyli szeroko pojętej edukacji ekonomicznej. W warsztatach biorą udział osoby, które chcą zwiększyć swoją wiedzę w tej dziedzinie. Spotkania są bardzo ciekawe, uczestnicy mają wiele pytań, są aktywni  i z humorem podchodzą do wielu kwestii. Na zakończenie spotkań otrzymają materiały szkoleniowe oraz pendrive z nagranymi wzorami ważnych dokumentów. Będą również certyfikaty ukończenia kursu.

Projekt „O finansach…w bibliotece – 6.edycja” jest realizowany z Narodowym Bankiem Polskim w ramach programu edukacji ekonomicznej. Realizatorem projektu jest Fundacja Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego”.