Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Ewa Kołodziejczyk, urodzona w 1981 r. w Żarach. W 2008 r. ukończyła Wydział Prawa i Administracji na Uniwersytecie we Wrocławiu. W okresie studenckim spędziła ponad rok w Nowym Jorku, co wciąż stanowi źródło pięknych wspomnień i inspiracji. W latach 2011-2015 założyła i prowadziła Centrum Kształcenia Ustawicznego na warszawskim Mokotowie.

Ale od zawsze jej pasją jest tworzenie oraz wyrażanie siebie poprzez artystyczne formy- rysowanie, malowanie oraz pisanie.

Jest autorką i ilustratorką bajek dla dzieci z serii o jaszczurce Cziczi. W 2017r. wspólnie z zaprzyjaźnionymi osobami założyła Stowarzyszenie Żar Serca. Organizacja wspiera leczenie, rehabilitację i edukację 20 niepełnosprawnych dzieci z całej Polski i wciąż się rozwija. Bajki oraz tomik wierszy "Lirycznie" stanowią fundament jej funkcjonowania. Więcej na ten temat można przeczytać na fb/PomaganiePrzezCzytanie oraz na www.zarserca.pl

Ewa jest także inicjatorką wielu imprez i akcji społecznych, wyjazdów "Kobiecość w obiektywie" do Pałacu w Witaszycach oraz "Spacerów z historią", które prowadzone są dzięki uprzejmości wspaniałego regionalisty dr Rafała Szymczaka.

Prywatnie mama wspaniałej 12 latki, zakochana w podróżach i zagadnieniach związanych z metodami mindfulness.

Wszystkich serdecznie zapraszamy na premierowe spotkanie, podczas którego autorka tomiku wierszy opowie o działalności Stowarzyszenia, inspiracjach oraz o jej sposobach urzeczywistniania marzeń.

Po spotkaniu możliwość zakupienia tomiku w cenie 30 zł oraz obejrzenia galerii pięknych fotografii, które wzbogacają tę publikację. Zostały one wykonane przez Huberta Bąka Dorotę Matysiak oraz Sylwię Jeziorkowską z chililab.pl

Całkowity dochód ze sprzedaży tomiku wspiera działalność Stowarzyszenia Żar Serca.