Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

9 marca 2019 roku odbyło się ostatnie z trzech spotkań, organizowanych w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Żarach z okazji Dnia Kobiet.

Pierwsze z nich pt. „Z pieniędzmi na Ty”, prowadzone było przez trenerkę biznesu, Mariolę Słomkę.

Podczas wtorkowego panelu na temat planowania budżetu domowego i zarządzania pieniędzmi, uczestniczki rozprawiły się ze swoimi szkodliwymi przekonaniami na temat pieniędzy oraz poznały metodę zarządzania finansami T. Harva Ekera – zwaną także „systemem 6 słoików”.

W dniu 7 marca spotkanie pod hasłem „Piękną być” uświetniła pani Beata Korczyńska - utytułowana fryzjerka i wizażystka. Na oczach zaproszonych gości została stworzona oryginalna fryzura i delikatny makijaż. Ponadto uczestniczki miały okazję usłyszeć, jak pani Beata Korczyńska budowała swoją markę oraz ile trudu, dyscypliny oraz inwestycji w technikę wymagało osiągnięcie światowego poziomu w zakresie kreowania fryzur i makijażu.

Podczas sobotnich warsztatów, prowadzonych przez Mariolę Słomkę pt. „Bliżej siebie”, uczestniczki poruszały temat wdzięczności, uwalniania od kompleksów i poprawy relacji z ludźmi. W drugiej części spotkania przeprowadzono losowanie voucherów, uprawniających do sesji zdjęciowej w wykonaniu pani Doroty Matysiak. Zanim uczestniczki rozpoczęły pozowanie do portretów, trafiły w wykwalifikowane ręce czterech specjalistek w dziedzinie wizażu z Medycznej Szkoły Policealnej AWANGARDA w Żarach. Na zakończenie spotkania przyjemną niespodzianką okazały się upominki, również przygotowane przez AWANGARDĘ.

Choć organizacja aż trzech – zamiast tylko jednego – „Dni Kobiet”  w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Żarach była nie lada wyzwaniem, to zadowolenie i satysfakcja uczestniczek warte były takiego wysiłku.