Ruszyła rekrutacja do projektu o finansach

MBP Żary rozpoczyna od września projekt „O finansach…w bibliotece – 6.edycja”.  Projekt ma na celu zwiększenie świadomości osób po 50. roku życia na temat korzystania z Internetu oraz nowoczesnych usług i produktów bankowych i  finansowych. Zapraszamy na cykl  5 spotkań edukacyjnych.

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny:  68 374 37 36 wew. 44 lub osobisty : Miejska Biblioteka Publiczna; ul. Wrocławska 11, Żary. Warsztaty są bezpłatne, ilość miejsc ograniczona. Zapraszamy!

Projekt „O finansach…w bibliotece – 6.edycja” jest realizowany z Narodowym Bankiem Polskim w ramach programu edukacji ekonomicznej. Realizatorem projektu jest Fundacja Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego”.