Życie zaczyna się po siedemdziesiątce

Dodano: 25.05.2018

„Życie zaczyna się po siedemdziesiątce” pod takim tytułem w żarskiej Bibliotece odbyło się uroczyste otwarcie Sali Projekcyjnej 3 D. Jest to kolejny zrealizowany etap, po remoncie elewacji zabytkowego budynku MBP, projektu „Żarski Park Kultury i Nauki” dofinansowanego ze środków Regionalnego Programu Operacyjnego- Lubuskie 2020. Była to też okazja do podsumowania roku 70-lecia MBP Żary. Zapraszamy dzieci i młodzież do korzystania z tej nowej oferty żarskiej Książnicy.