Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna

Autorka o sobie

Odkryłam w sobie potrzebę  opowiadania  o swoim  świecie za pośrednictwem  malarstwa.

Urodziłam się w 1954 r. W Żarach zamieszkałam w 1959 r. Będąc na emeryturze w 2013 r., zaczęłam brać udział  w sekcji plastycznej ,,Goya” Żarskiego Domu Kultury, prowadzonej przez p. Beatę Chudy.

Moja pasja dała mi możliwość spotkania wielu wspaniałych ludzi, pozwoliła poznać i odnaleźć  „samą  siebie” oraz poczuć radość tworzenia.

Fascynują mnie zarówno dawni mistrzowie, jak i współcześni malarze: Tomasz Sętkowski, Krzysztof Żyngiel i wielu innych.

Dotychczas brałam udział w wystawach zbiorowych, m.in. „Kobiety z Pasją” w Salonie Wystaw Artystycznych, miałam też wystawę indywidualną w galerii Zaścianek.